Uitslagen Kidsrun 1200 – 600 – 300m

Posted by on apr 27, 2015 in Evenementen | No Comments

Hieronder de uitslagen van een geslaagde Goudse houtloop Kidsrun  2015. Complimenten voor alle deelnemers met deze mooie resultaten.

Wij hopen dat jullie met veel plezier hebben meegedaan en jullie allemaal weer terug te zien in 2016!

 

1200m

tijd startnr afstand Achternaam Tussenvoegsel Voornaam
5:17 40 1200m Haan de Robin
5:25 14 1200m Peeters Sjoerd
5:28 10 1200m Steenwijk van Isabel
5:32 21 1200m Perera Jesse
5:41 34 1200m Baas Wessel
5:46 7 1200m Perera Wiljo
5:48 16 1200m Goedhart Sacha
5:49 9 1200m Elswijk van Kate
5:57 50 1200m Kuijpers Thijmen
6:02 31 1200m Weger de Thom
6:14 37 1200m Weber Chris
6:18 11 1200m Postma Katie
6:20 36 1200m Withoos Bessel
6:24 33 1200m Moons Suzanne
6:32 41 1200m Hertum van Jesse
6:37 27 1200m Burg van den Boris
6:45 39 1200m Klatten Tinka
6:48 32 1200m Balvers Rik
6:55 51 1200m geers bente
6:58 15 1200m Polet Davy
6:59 26 1200m Groot de Maurits
7:02 171 1200m Stuut Christiaan
7:06 43 1200m Kool Siwar
7:10 52 1200m Hek van der Robert
7:12 20 1200m Kramer Alicia
7:13 45 1200m Belluz Shannon
7:18 42 1200m Heuvel van den Zoë
7:20 161 1200m Brink van den Falke
7:31 54 1200m Barmentlo Lois
7:35 55 1200m Noordegraaf Carmen

600m

tijd startnr afstand Achternaam Tussenvoegsel Voornaam
2:47 88 600m Tamminga David
2:52 75 600m Prins Zhaun-Lee
2:53 60 600m Elswijk van Tess
2:54 79 600m Kreuk Gideon
2:57 80 600m Postma Connor
3:00 92 600m Lopes Galina Fortes Sam
3:04 44 1200m Oosten van Kay
3:04 76 600m Kuijlaars Tom
3:06 66 600m Deursen van Daymen
3:07 78 600m De Joode Peer
3:08 64 600m Amelink Tomas
3:11 74 600m Timmers Sam
3:14 71 600m Dominique IJzerman
3:16 114 600m Stein van den Berg
3:17 89 600m schoonman luuk
3:18 163 600m Hennepe ter Ravi
3:19 97 600m moelker Bart
3:22 90 600m Mikkers Sjoerd
3:28 61 600m Petegem van James
3:33 160 600m Korevaar Jasmijn
3:35 3 1200m Bos Carlijn
3:38 87 600m Kool Alef
3:40 94 600m Brouwer Mees
3:45 120 300m Sas Mathijs
3:54 84 600m Tighadouini Siraj
3:58 123 300m Bruin Jelle
4:03 179 600m ? ?
4:07 178 600m Spruit Niels
4:08 82 600m Laat de Lucas
4:09 91 600m Drost Isabelle
4:09 58 600m Pimmelaar Thessa
4:10 81 600m Withoos Sebastiaan
4:10 85 600m Vooijs Noord
4:11 176 600m Middelkoop Nora
4:11 177 600m Middelkoop Arim
4:12 83 600m Mulder Adanya
4:13 95 600m Maas Tess
4:20 151 300m Heijstek Sem
4:29 168 600m Boer Maurits
4:36 122 300m Heijstek Luca
4:50 121 600m Blom van der Jennifer
5:03 162 600m Jongenotter Giovanni
5:04 73 600m Laan van der Aiden
5:09 65 600m Vink Robin
5:11 82 600m Laat de Lucas

300m

tijd startnr afstand Achternaam Tussenvoegsel Voornaam
1:27 116 300m Martis Danillo
1:31 108 300m Jongh de Nick
1:32 104 300m Sciarone Pablo
1:33 103 300m Brenkman Rosalie
1:34 113 300m Aken van Dimitri
1:35 119 300m Stieltjes Jorne
1:36 101 300m geers tess
1:38 112 300m Drenth Dominik
1:39 131 300m Kool Raigen
1:40 170 300m Liebrechts Sara
1:41 46 300m Oosten van Nils
1:42 134 300m Timmers Elize
1:43 167 300m Hertum van Jennifer
1:44 125 300m Weber Sydney
1:52 118 300m Burg van der Luca
1:53 135 300m Berg Van den Bas
1:54 136 300m Vliet van Stan
1:58 146 300m Heuvel van den Sura
2:00 152 300m Mikkers Tijn
2:01 141 300m Mrowczynska Maja
2:03 147 300m Drenth Gabrielle
2:05 150 300m Hek van der Morris
2:06 165 300m Zwanenburg Reyer
2:09 143 300m Drost Victor
2:10 106 300m Balvers Mikita
2:11 144 300m Edwards Toby
2:13 129 300m Jong de Feike
2:16 149 300m Okri Raphael
2:19 157 300m Laan van der Mayra
2:20 130 300m Waal de Lotte
2:22 169 300m Ham van der Levi
2:24 156 300m Balvers Lee Yen Maxima
2:28 155 300m Blom van der Joshua
2:32 153 300m Wieman Aafke
2:41 159 300m Jansen Isabelle
2:44 166 300m Balvers Koen